صفحه اول اخبار سایت | گفتگوی نوروزی با سایت شمال فردا …

دسته بندی مطالب

گفتگوی نوروزی با سایت شمال فردا …


دست نشان : نساجی برای من یعنی عشق ، یعنی شناسنامه …

همراه با نوروز : از اینکه می بینم نساجی نتایج خوبی در سال 90 به دست آورد ، شادمان هستم . ./ من موفقیتم را در زندگی مدیون همسرم هستم…

و دلیل حمایت از سید هادی حسینی … / به هر تیمی رفتم ، با وجدان کار کردم…/ صدمتر تا استادیوم! /  خاطره سال نود! / خانه تکانی هرگز! و…

اشاره : شاید برخی خوششان نیاید ! برخی هم هنوز با این که سن و سالی ازشان گذشته بر طبل حسادت بکوبند ! بعضی ها هم که تازه به دوران رسیده اند و نمی دانند ” نادر ” که بود هم ، اخم هاشان درهم کشیده شود ! اما امروز به سراغ نادر دست نشان رفتیم و با صدای بلند صدایش می کنیم ” اسطوره ”

مگر می شود آلبوم افتخارات نادر دست نشان برای فوتبال قائم شهر ، مازندران و حتی کشور را مرور کرد و لقب اسطوره به او نداد ؟

گفتگوی شمال فردا را ” همراه با نوروز ” بخوانید و حرف های بیشتر بماند برای فرصتی دیگر…

» روز تولد !

متولد 7 آذر 1338 در شهرستان قائم شهر هستم . تمام دوران بازیگری ام را در تیم نساجی سپری کردم .

» نساجی یعنی عشق …

نساجی برای من یعنی عشق ، یعنی شناسنامه ، یعنی هویت …
از اینکه می بینم نساجی نتایج خوبی در سال 90 به دست آورد ، شادمان هستم . من با نساجی زندگی کردم و هر چه دارم از این تیم و هواداران واقعی و خونگرمش می باشد .

» تیم هایی که سرمربی بودم!

تا سال 1380 سرمربی تیم نساجی مازندران بودم،سال82 به شهیدقندی یزد رفتم،سال 83 به پیام مشهد و 84 به مس کرمان رفتم.چهار ماه سرمربی تیم شهرداری بندرعباس بودم.سال 86 به پگاه رشت آمدم وبهترین روزهای فوتبال رشت را رقم زدیم . سال87 هم به استیل آذین تهران منتقل شدم.در سال 88 نیز دوباره به قائم شهر برگشتم و سرمربی گری نساجی مازندران را پذیرفتم ولی متاسفانه بعضی ها نگذاشتند من در شهرم کار کنم و چند روز مانده به اتمام سال 88 از کار برکنار شدم . بعد از آن مدیران بالا رتبه شرکت نفت با من تماش گرفتند تا هدایت نفت تهران را برعهده بگیرم و با قبول این پیشنهاد ، این تیم را به لیگ برتر رساندم . سال گذشته هم خواست خدا بود که دوباره به استانم برگردم و با قبول هدایت صنعت ساری ، قدمی در راه پیشرفت فوتبال مازندران بردارم . در تیم صنعت سختی های زیادی را متحمل شدیم ولی به هر حال این تیم را با تمام مشکلاتی که داشت در لیگ حفظ کردیم . اگر مسئولان در آن سال از تیم صنعت حمایت می کردند می توانستیم نتایج بهتری هم بگیریم . سال 90 با مسئولان شهرداری اراک به توافق رسیدم و به این شهر رفتم ولی علیرغم اینکه تیم خوبی داشتیم و بازی زیبایی را ارائه می دادیم اسیر اشتباهات داوری می شدیم و در نتیجه با توافق دو طرف از این تیم جدا شدم تا شاید با رفتن من داوری ها به سود تیم اراکی شود .

» به هر تیمی رفتم ، با وجدان کار کردم

به هر شهر و تیمی رفتم تمام تلاشم را انجام دادم تا وجدانم راحت باشد . همیشه با تمام وجود برای تیمم کار کردم وتا دل مردم آن شهر شاد شود . بعضی وقت ها هم روبروی نساجی قرار گرفتم و هرچند که از این رقابت ناراحت بودم ولی به عنوان یک مربی حرفه ای باید به تیمم و هواداران تیمم احترام می گذاشتم و تمام سعی و تلاشم را برای برتری تیمم انجام می دادم .

» رمز موفقیت !

در این مدت ، 3بار با تیمهای مس کرمان ، استیل آذین تهران و نفت تهران به لیگ برتر صعود کرده ام و با اکثر تیمهای لیگ یکی به مرحله پلی آف رسیده ام . پگاه گیلان را نائب قهرمان جام حذفی کردم و این تیم را از سقوط به لیگ دسته یک نجات دادم . در صنعت هم با حفظ این تیم بحران زده و حتی بردن در جمع مدعیان عملکرد خوبی داشتم . رمز موفقتم ، در تلاش و پشتکار و کمک های خداوند می دانم و اینکه مشاور خوبی مثل همسرم همواره در کنار من می باشد .

» صدمتر تا استادیوم!

چون منزل پدری ام در 100 متری استادیوم وطنی قائم شهر قرار داشت، من و برادرانم به فوتبال گرایش پیدا کردیم و من گاهی از منزل پدرم تا استادیوم روپایی می زدم! الان زمین فوتبال رامکان مبارزه می دانم و به امید برنده شدن می رویم تا دل مردم را شاد کنیم .

» خانه تکانی هرگز!

من موفقیتم را در زندگی مدیون همسرم هستم، اما اصلا” فرصت ندارم به همسرم در کار خانه تکانی کمک کنم.البته اگر وقت بشود سعی می کنم به ایشان کمک کنم.این را هم بگویم که وظیفه خرید منزل در طول سال کلا” با من است.

» بهترین عیدی!

خاطره ای که از عیدی گرفتن دارم مربوط است به دوران کودکی ام؛ کت و شلوار گران قیمتی را پدرم برایم خرید.من آن کت وشلوار را تنها در شب سال تحویل پوشیدم و دیگر نپوشیدم،به همین دلیل همیشه پدرم مرا شماتت می کرد که پولش را هدر داده ام!البته بهترین عیدی من تولد فرزند اولم سینا بود در 11 اردیبهشت سال1367.

» افتتاح سایت شخصی !

حدود 3 سالی می شود که سایت شخصی ام را راه اندازی کرده ام . هدف از این کار این است که با مردم وهواداران تیمی که در آنجا کار می کنم در ارتباط باشم . هر هفته ایمیل های زیادی از کاربران سایتم به من می رسد که تک تک آنها را می خوانم و سعی میکنم به آنها جواب بدهم . آدرس سایت من www.dastneshan.ir می باشد .

»از سطح اول فوتبال ایران دور هستیم!

فوتبال مازندران نیاز دارد تا تیمی در لیگ برتر داشته باشد . ولی متاسفانه چندین سال است که از سطح اول فوتبال کشور دور هستیم . مازندران پتانسل های زیادی دارد . شما نگاه کنید در تمام تیم های لیگ برتری یک و یا چند بازیکن تاثیرگزار مازندرانی وجود دارد و این نشان از استعداد بالای مازندرانی ها در فوتبال دارد . امیدوارم با توجه به زحمت های آقای بهروان و با حضور اسپانسرهایی که در این استان وجود دارند ، به لیگ برتر برسیم .

» خاطره سال نود!

در ابتدای سال نود توانستم با کمک خدا و زحمت بازیکنان تیم صنعت ، سهمیه این تیم را در لیگ یک حفظ کنم . البته در سال 90 بدشانسی های زیادی برای من در فوتبال اتفاق افتاد و کلا سال 90 ، سال خوبی نه تنها برای من بلکه برای اکثر فوتبالی ها نبود . در این سال یکی از اسطوره های فوتبالمان ، مرحوم ناصرخان حجازی را از دست دادیم و در اواخر سال 90 هم اتفاق ناراحت کننده ای برای علی دایی ، یکی دیگر از اسطوره هایمان اتفاق افتاد که بسیار ناراحت کننده بود .
البته در این اواخر سال نود تیم کاله آمل توانست در رشته والیبال قهرمان کشور شود که این یک افتخار بسیار ارزشمند و مهم در ورزش مازندران محسوب می شود که می توان از آن به عنوان خاطره ای شیرین یاد کرد . جا دارد از این فرصتی که هست استفاده کنم و به مدیران و بازیکنان و به خصوص به مربی با ارزش کاله آمل آقای عطایی این قهرمانی را تبریک بگویم .

» دلیل حمایت از سید هادی حسینی …

کلا ورزشی ها از سیاست به دور هستند و رابطه ای میان این ها وجود ندارد . آقای حسینی یک شخصیت ورزشی دارند و اگر بنده از ایشان حمایت کردم دلیلش آن بوده است که از مشکلات شهرم مطلع هستم . حق قائم شهر این وضعیتی نیست که شما مشاهده می کنید . خوشحالم شهرم نماینده ای در مجلس خواهد داشت که درد این مردم و همشهریانم را می داند و مطمئنا تلاش خواهد کرد تا مشکلات کمتر و کمتر شود . انتخاب آقای حسینی را هم به ایشان و به تمام مردم قائم شهر ، سوادکوه و جویبار تبریک می گویم .

» تبریک سال91

سال جدید را به تمام هم وطنان ، هم استانی ها و شمالی های عزیز تبریک می گویم . امیدوارم سال 91 ، سال پربرکت وسرشار از موفقیتی برای همه هم وطنانم باشد .

تبریک ویژه ای هم به زحمتکشان و کاربران سایت ” شمال فردا ” دارم و امیدوارم سال جدید را با خوشی آغاز کرده و با موفقیت به پایان برسانند .

منبع : سایت شمال فردا

نگارش شده توسط admin

تاریخ خبر ۶ فروردین, ۱۳۹۱

استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام وب سایت رسمی نادر دست نشان مجاز مي باشد

با سلام سال نو مبارک ببخشید این راست هست که قراره هدایت شاهین رو بر عهده بگیرید
تو رو خدا اگه واقعیت داره یه کاری کنید ما نباید بریم لیگ یک خدا از باعث و بانی نتیجه
نگرفتن شاهین نگذره که تیم رو نابود کردند.

Comment به وسیله عقیل — ۱۳۹۱/۰۱/۰۳

یه روز برگرد نساجی و نساجی رو به قدرتی برتر تبدیل کن
بهت ایمان داریم امپراطور

Comment به وسیله محمدی — ۱۳۹۱/۰۱/۰۳

عشق است نادر امپراطور
ایشالاه یه روز بر می گردی به نساجی تا کور بشه چشم دشمنات

Comment به وسیله سالاری — ۱۳۹۱/۰۱/۰۳

در هر صورتی نادر خان سال بعد باید بیاد نساجی چه تو لیگ یک چه تو لیگ برتر

Comment به وسیله نساجی چی — ۱۳۹۱/۰۱/۰۳

اسطوره اسطوره میمانه

25 سال زحمت با پیراهن نساجی را فراموش نمی کنیم

Comment به وسیله مهدی — ۱۳۹۱/۰۱/۰۴

ضمن تبریک فرا رسیدن بهار 91 بر آقای دستنشان
آرزو می کنم سال 91 شاهد حضور مجدد شما در تیم محبوب نساجی باشیم

Comment به وسیله قاسمی از جویبار — ۱۳۹۱/۰۱/۰۵

نادر امپراطور در قلب ما ساروی ها جا پیدا کرده و جا خواهد داشت .

امیدوارم ایشان در سال 91 هر کجا که هستند موفق باشند.

قدر زر زرگر شناسد — قدر نادر ساروی

Comment به وسیله Saravi Rika محمد اسدی — ۱۳۹۱/۰۱/۰۶

دیدگاه‌تان را بنویسید:آرشیو مطالب

آخرین مطالب ارسال شده

لینک دوستان

مترجم سایت